Szanowni Klienci!

            Hurtownia VALDI Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi zawiadamia, iż z dniem 30.01.2023r. zakończyła swoją dotychczasową działalność handlową w zakresie obrotu artykułami FMCG na rynku poza aptecznym. Od tej daty działalność firmy VALDI Sp. z o. o. będzie skoncentrowana na innej działalności. W związku z powyższym nie prowadzi już sprzedaży leków, suplementów diety, wyrobów medycznych i pozostałych towarów z dotychczasowej oferty.

            Dziękujemy za zaufanie naszych dotychczasowych Partnerów handlowych. Wyrażając wdzięczność za dotychczasową współpracę jednocześnie informujemy, że postanowiliśmy zabezpieczyć naszych Klientów zapewniając im możliwość współpracy z nowym, zaufanym dostawcą. W związku z tym przedstawiamy Państwu ogólnopolską hurtownię MERKURY S.A. z siedzibą w Białymstoku, która zapewni Państwu nieprzerwane dostawy artykułów leczniczych, suplementów diety, wyrobów medycznych i FMCG. W celu ułatwienia Państwu kontaktu z nowym dostawcą przedstawiamy poniżej następujące dane:

Tel. do składania zamówień: 662 286 643, 691 691 134 lub 603 233 002

E-mail  do składania zamówień: zamowienia@merkurysa.pl

Dostępna do zamówień jest także platforma B2B: www.emerkury.com.pl

            Wyrażamy przekonanie, że nowy dostawca spełni Państwa oczekiwania i uzyskacie Państwo satysfakcję ze współpracy z hurtownią MERKURY S.A.